AK Parti Seferihisar 2023’e doğru
23 okunma

AK Parti Seferihisar 2023’e doğru

ABONE OL
08/11/2022 11:50
AK Parti Seferihisar 2023’e doğru
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı'nın koordinasyonu ile AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın ve AK Parti Seferihisar İlçe Teşkilatı, AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nda düzenlenen "2023'e Doğru Şehir Buluşmaları" İzmir programında; Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) Üyeleri ve AK Partili Milletvekilleri ile bir araya geldi. AK Parti’nin 2023 hedeflerine dair önemli mesajların verildiği toplantı sonrasında Başkan Aydın, beraberindeki AK Parti MKYK Üyesi Emre Ete ile Seferihisar’da yoğun bir program gerçekleştirip, esnaf ve vatandaşlara ziyaretlerde bulundu.

 

AK Parti İzmir İl Teşkilatı’nda AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı koordinasyonunda düzenlenen "2023'e Doğru Şehir Buluşmaları" İzmir programına katılan AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın ve Seferihisar Teşkilatı, AK Parti yönetiminden önemli isimlerle bir araya geldi. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) Üyeleri ve AK Partili Milletvekillerinin de katıldığı programda AK Parti’nin 2023 hedeflerine ilişkin önemli mesajlar verilirken birlik ve hizmet vurgusu yapıldı. 2023 yılının hem Türkiye hem de dünya için çok önemli olduğunu dile getiren Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, “Dünyamızın dirayetli ve becerikli liderlere en çok ihtiyaç duyduğu bir dönemde. Eğer doğru lidere, becerikli lidere, dirayetli lidere, dünyada sözü dinlenen lidere sahip değilseniz ülke olarak çok zorluk çekeceğiniz bir dönemden geçersiniz. Ama Türkiye olarak biz şanslıyız. Dünyada sözü geçen dirayetli bir liderimiz var ama sizin gibi de yol arkadaşları var" diyerek birlikteliğin önemine değindi.

 

 “Şimdi sefer, 2023’te zafer”

İl Başkanlığının ardından programına AK Parti MKYK Üyesi Emre Ete ile Seferihisar’da devam eden Başkan Aydın, partililerle ve vatandaşla bir araya geldi. Emre Ete’nin de katılımıyla AK Parti Seferihisar İlçe Teşkilatı üç kademe yöneticileriyle istişare ve değerlendirme toplantısı yapan Başkan Aydın, Seferihisar’da devam eden çalışmalar hakkında yönetim kurulunu bilgilendirip durum değerlendirmesi yaptı. Yerelde sürdürülen çalışmaların önemini vurgulayan Başkan Aydın, “Burada dokunduğumuz her kalp, çaldığımız her kapı, çaktığımız her çivi emin olun ki milletimizin teveccühüyle ve Allah’ın izniyle 2023’te karşılığını bulacak. Bu bir gönül fethetme seferi, bu yüzden şimdi sefer, 2023’te zafer” ifadelerini kullandı.

 

AK Parti MKYK Üyesi Emre Ete ile Seferihisar teşkilatına yeni katılan üyelerle bir araya gelen Başkan Aydın, “AK Ailemiz büyüyor! Kıymetli hemşehrilerimize hoş geldiniz dedik. Seferihisar AK Parti’ye inanıyor ve güveniyor” dedi. Ziyaretlerine Seferihisar Küçük Sanayi Sitesi’nde devam eden Başkan Aydın ve Ete, Sanayi Sitesi Başkanı Ayhan Çengeler ile sanayi esnafıyla bir araya geldi. Sanayi Sitesi esnafının talep ve sıkıntılarını dinledi. AK Parti MKYK Üyesi Emre Ete ile önceki dönem Meclis Üyesi Kadir Başlı’yı da ziyaret eden Başkan Aydın, “Bizim siyasetimizde vefa ve samimiyet vardır. Misafirperverliği ve tecrübe dolu sohbetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Emre Ete’ye Seferihisarlı kadınların bir araya gelerek kurdukları Hanımeli Kadın Girişimi üretim ve İşletme Kooperatifinde, Seferihisar’ın yöresel ürünlerini tanıtan Başkan Aydın, “Seferihisar’ımızın geleneksel lezzetlerini gelecek kuşaklarımıza taşıyacak olan Seferihisar Hanımeli Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’ni AK Parti MKYK Üyemiz Sayın Emre Ete ile ziyaret ettik. Kadının gücü ve mutluluğu güçlü bireyler, güçlü bir millet ve güçlü Türkiye demek. Bunun bilincinde olarak, güçlü ve üreten Seferihisar için Harımdan’daki kadınlarımızın yanında olacağız” diyerek kadın emeğine verdikleri değere vurgu yaptı.

 

AK Parti Seferihisar, İzmir’de 1. sırada

Online Üye Katılım Töreninde AK Parti’ye katılan yeni üyelere hoş geldiniz diyen AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, “Üyelik, o partiye aidiyeti ifade eder. En önemli görevimiz üyelik görevidir. İl başkanı, milletvekili olursunuz hepsi gelir geçer. Önemli olan üyeliktir. Bu bağı birlikte tesis edeceğiz. AK Parti’nin son anketlerde büyük bir yükselişte olduğunu hepimiz görüyoruz. Ama geçtiğimiz aylarda ekonomik dalgalanmalardan dolayı sıkıntılı anlarımız da oldu. Bu üyeler bugün değil dün o sıkıntılı dönemde partimize katılan üyeler. Bunun anlamı daha da farklı. Son üç yılda 201 bin üyemiz içerisinde online olarak 9 bin 226 üyemiz var. Bugün de temsilen bu yıl bu yöntemle partimize katılan 150 arkadaşımızın rozetlerini takacağız. Hoş geldiniz, sefa getirdiniz, iyi ki geldiniz” ifadelerini kullandı.

 

Online Üye Katılım Töreninde, yeni üye kazandırma noktasında nüfusa oranla, Seferihisar’a verilen hedefin yüzde iki yüzün üzerinde artışla İzmir’de birinci sırada olduğunu söyleyen AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, “Ne büyük gurur ki Seferihisar’da güçlü Türkiye hedefine hep birlikte yürürken pek çok yüreğe dokunmuşuz. Derdimizin ilçemize ve milletimize hizmet olduğunu kalplerine işleyebilmişiz. Onlar da bu yolda bizimle kol kola verip birlikte yürümek üzere aramıza katıldılar” diye konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.